Terug naar hoofdmenu

De regering op reces, de komkommers op de bres

 Wie heeft het niet gelezen, 2 zware criminelen uit Eindhoven door doortastend ingrijpen van de politie opgepakt en ontmaskerd, zij hadden illegaal behaarde bosmier eieren ontvreemd uit het bos en dus moest de Hermandad zonder enige voorbehoud genadeloos ingrijpen.

Sinds korte tijd is het verzamelen van deze eieren verboden en dankzij het zeer slimme mierenneuken van de overheid, heeft men twee topcriminelen op heterdaad betrapt en ook hun eieren voorraad in beslag genomen, de rechtbank zal binnenkort een oordeel over deze flagrante schendig van ons rechtsbestel uitspreken, zij kunnen een zeer zware straf verwachten, tot wel ruim 600 € per ei en het gaat hier om enkele duizenden zoniet zelfs tienduizenden eieren, dus de staatskas kan weer een aardige aanvulling verwachten.

Wat dacht u van het bericht dat de dierenbescherming besloten heeft de mug in bescherming te nemen, ook weer een staaltje van daadkracht en hogere intelligentie, want waar waren deze dierenbeschermers bij het ophalen en doden van gezelschapsdieren, zoals sierkippen en loopeenden bij een meisje van slechts 13 jaar, dat nu nog ontroostbaar thuis zit.

Nee, dan is dit andere taal, de mug moet beschermt worden, wellicht straks ook het fruitvliegje van ene Volkert, want dat is van het allergrootste belang voor het kwetsbare ecosysteem, waarvan de mugge larve en de steekmug niet de dupe mogen worden van onze chemische oorlogsvoering.

Vanaf nu dient iedere Nederlander minimaal zichzelf aan te bieden voor minimaal 5 gratis bloedconsumpties aan deze nuttige beestjes opdat de vleermuis voorzien blijft van zijn maaltijd en in het ergste geval, mag u zichzelf beschermen met een klamboe.

Opnieuw een staaltje van Neerlands doortastend optreden en inzicht, binnenkort kunnen we de aanstelling van de muggenschifters politie verwachten, die in ieders slaapvertrek het gebruik van insecticide komt controleren en of u niet teveel van deze kwetsbare beestjes doodslaat.

Of dat we allemaal een financiele bijdrage storten in de kas voor het behoud en bescherming van de kleine gevleugelde miskende misbaksels, zoals strontvlieg, blinde mug, horzel of andere fraaie stekende (on)gedierte.

Wellicht kunnen we een cursus via Teleac krijgen, hoe aaibaar is de huismug, wat te doen bij de sluipwesp, hulp bij reanimatie van een benauwde mesttor of het sexleven van de hout en stofmijt, om maar een paar dwarsstraten te noemen.

Trouwens er was ook nog ander nieuws, even gestoord als het voorgaande, want de regering is van plan de vervoerders te dwingen gebruik te maken van de Betuwelijn, om zo hen op te laten draaien voor de tekorten en het verlies die de aanleg de staat en dus u en mij gaat kosten.

Kijk je neemt eerst een plan, dat plan dat ram je door de kamer heen en door ieders strot, want koste wat kost moest er een dure railverbinding tussen het Roergebied en Rotterdam komen, ook was er ergens nog een oude, maar bijna complete railverbinding, de ijzeren rijn vias België aanwezig, dat mocht de pret niet drukken, we kozen voor de Betuwe lijn.

Dorpen werden onleefbaar verklaard, recreatie gebieden doorsneden, huizen verbeurd verklaard, mensen en bedrijven verjaagd, dat alles voor het politieke ideaal de Betuwelijn.

Eenmaal een beslissing genomen is de overheid net een op hol geslagen mamoettanker, niet meer te stoppen of af te remmen, laat staan nog te keren, dus kwam de lijn er ondanks alle tegenwerking en tegenwerping, je bent een Nederlands staatsman of niet, dus dan drijf je je zin door, tegen beter weten en publieke opinie in.

Je schakelt je meest (on)betrouwbare bouwers in, dan ben je tenminste verzekerd van enkele miljarden overschrijding van het budget, hetgeen de schiphollijn en andere tracé's al hadden aangegeven, dat kom je tenminste net als Tinneke Tolpoort nog eens in de geschiedenis boekjes, want als Nederlandse overheid doe je het niet voor minder.

Nu het traject zo schrikbarend duur blijkt te zijn geworden als de meest pessimistische tegenstander al had bedacht, heeft men het volgende als oplossing gevonden, we gaan de vervoerders een opslag laten betalen en dwingen hen van deze lijn gebruik te maken.

Zijn ze nu helemaal bedonderd, als ze denken hun vervoer zelf wel te kunnen regelen, steken wij als dolgeworden overheid er een stokje voor, we hebben in al onze wijsheid voor de Betuwelijn gekozen, want met de kersen en appeloogst is al jarenlang geen droog brood meer te verdienen, dus donderen we er een dure verbinding doorheen.

We laten alle vervoerders een soort opcenten betalen, niet goedschiks dan kwaadschiks, alle vervoer zal en moet via dat spoor, wat denken die vervoerders wel helemaal dat ze zijn, ze zullen weten dat de Nederlandse staat trots is op het feit dat we de vervoerders van Europa zijn, dus slachten we straks ook deze kip met gouden eieren.

Even een vraagje, hoe bevalt het om in dit gekke landje, zelfs tijdens de komkommertijd de berichten te lezen, dit is maar slechts een kleine greep uit de media, terwijl de regering met reces is, kunt u nagaan wat een zooitje het word als de hele club straks weer aan het werk gaat.



Omhoog  Terug naar hoofdmenu

Webstats4U - Gratis web site statistieken Eigen homepage website teller Webstats4U - Gratis web site statistieken Eigen homepage website teller Webstats4U - Gratis web site statistieken Eigen homepage website teller