Naar overzicht Geitenbreier

 

  De Geitenbreier nr 6

Uit het dagelijkse nieuws gegrepen.

Vlaamse gemeente Maaseik succesvol in strijd tegen MOSLIM-MASKER


BURKA IN DE BAN! (Telegraaf)

Geert Wilders wil hier landelijk verbod op verhullend islamitisch gewaad

Radicale vrouwelijke moslims gaan steeds vaker volledig gesluierd over straat. In België veroorzaakten gemaskerde gelovigen zo veel opschudding, dat enkele gemeenten in actie kwamen met een burkaverbod. Maaseik deelde onlangs de eerste boete uit. Burgemeester Creemers: Ons verbod treft doel, in Nederland is het al te laat. Toch werkt Kamerlid Geert Wilders deze week aan een vergaand voorstel: In Nederland moet een landelijk burkaverbod komen.

De Burka in de ban, graag gisteren als het effe kan, want als u en ik gemaskerd over straat lopen dan is er een APV die zegt pardoes u heeft geen geldige smoes, u mag mee en niet naar het plaatselijke café maar naar de cel, want dan weet men het wel.

Van mij mag iedereen in een soepjurk of zwart lakense pak lopen, maar houdt wel het gelaat open, we zijn hier niet in het sprookje van duizend en één nacht, met de Islam aan de macht, maar een open maatschappij, waarin we hechten aan de gezichten open, frank en vrij. Gelijke monniken gelijke kappen, dus dames en gelovige heren, kom integreren en leren, datgene wat in de wet staat en loop over de openbare weg en straat met open gelaat. Het is helemaal niet te laat, alleen de overheid is laks als het om niet geïntegreerden gaat, dan ineens meet men met duistere maat, wetten handhaven en uitvoeren. Dat is waar de man op straat mee is gebaat en niet met het domme geblaat van slinkse politici die met tulband op met de meute van logen thee drinken met hen die dingen doen die niet hadden gemogen.

ING BANK LIET DUIZENDEN KLANTEN DUBBEL BETALEN (Telegraaf)

AMSTERDAM, zaterdag - ING Bank heeft duizenden zakelijke klanten jarenlang dubbele kosten in rekening gebracht. Sommige rekeninghouders betaalden hierdoor vele tienduizenden euros te veel, enkelen zelfs bijna een miljoen. Dit melden betrouwbare bronnen bij de bank.

Opnieuw een schandaal en weer staat een instituut voor paal, men heft dubbel en dwars jarenlang bankkosten en nu ineens krijgen zij die meer dan duizend euri lichter zijn gemaakt hun centjes met rente terug, maar wel over de rug van hen die minder zijn benadeeld, het is schijnbaar gewoon in het financiële verkeer dat men kleinere bedragen steelt. Worden de ondernemers niet door de staat uitgemolken, dan heft de grootbankier met plezier dubbel en dwars hun laatste centen en zo verdwijnen de krenten uit de pap in hun welgevulde zak.

Een veilige Postbankhypotheek bleek plotseling ongekend risicovol, (niets is hen te dol), vermogensadviseurs verstrekten hun relaties koersgevoelige informatie,(alles mag voor een goede relatie), en Nationale- Nederlanden verzweeg jarenlang dat het 400.000 klanten onjuiste offertes had verstrekt,(zo wordt de burger genekt en de bank gespekt).

LIEFDE KOST ZAANSTAD 2 TON (Telegraaf)

Riante regeling voor vriendin burgemeester

ZAANSTAD, zaterdag - De gemeente Zaanstad moet flink bloeden voor de liefdesrelatie tussen haar burgemeester Henry Meijdam en gemeentesecretaris Maria Overmars.

De vrouw van 1,2 miljoen nam genoegen met wat minder poen, want liefde maakt blind dat weet ieder kind, alleen jammer dat de burgervader zon slecht huisvader blijkt te zijn, maar ja dat was dan ook weer een publiek geheim. Graaien en snaaien is schijnbaar heel gewoon aan de top en zo zit de burger van een armlastige gemeente weer eens met een financiële strop. Kijk 200.000 euri is een peulenschil voor ja ik wil, of ik gil, of was het een overbetaalde amoureuze gril, de transparanten bonden deze kat de bel aan, zo kon de dame gaan, maar de gevestigde kliek wilde van geen wijken weten, natuurlijk niet ze willen maar al te vaak uit dezelfde ruif eten.

SGP VERLIEST SUBSIDIE WEGENS VROUWENSTANDPUNT(Ad.nl)


DEN HAAG (ANP) - De overheid mag de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) geen subsidie meer geven zolang de partij geen vrouwen toelaat als volwaardig lid. Dat heeft de rechtbank in Den Haag woensdag bepaald.

De redenen en motivatie zijn in feite verwerpelijk, men is bang voor een Islamitische partij die vrouwen onderdrukt en homos verwerpt, maar wat te denken van de Katholieke Grondslag, die accepteren ook geen dames in hun bestuur, ooit een vrouwelijke pastoor of kardinaal gezien, maar zij behouden wel hun subsidie. Ik ben het met de SGP niet eens, maar zij zijn niet gewelddadig, roepen niet op tot haat of tot separatisme, zij geloven gewoon in HUN uitleg van de bijbel en accepteren verder alle wetten en regels van onze maatschappij en zijn een loyale organisatie, met alleen afwijkende regels. Vrijheid van vereniging en vrijheid van religie, vrijheid van het woord worden op deze wijze apert geschaad. Of houden onze slinkse magistraten wat anders in de gaten en moet de SGP wijken voor hun slinkse idealen.

DONNER: OM BESCHADIGD DOOR MEDIA (Volkskrant)

AMSTERDAM/DEN HAAG - Minister Donner van Justitie maakt zich grote zorgen over de druk die de media uitoefenen op het Openbaar Ministerie. Door alle kritiek op de aanpak van de Schiedamse parkmoord wordt het imago van het OM fors beschadigd, vindt de minister. Onder druk worden uitspraken gedaan die schade doen aan instituten waar we langer mee moeten doen dan vandaag.

Wat is er mis met de media, niet zij hebben gesjoemeld of documenten weggemaakt, dossiers incompleet of stukken verwijdert, Jan Hein Donner dat deed het OM of haar trawanten en politieke klanten. We worden overspoeld met berichten waarin dossiers, politie, rechters en magistraten vergaten dat de waarheid altijd boven tafel komt. Zijn we eindelijk verlost van de Whijkersloot, is daar nu weer een Brouwer die niet is te vertrouwen, zo maakt men het geloof in het recht dood.

Wie niet onder druk de waarheid kan spreken, wie schade berokkent aan de rechtsstaat is niet geschikt voor zijn functie en duidelijk onder de maat, niet de boodschapper bestraffen, dat doen alleen de echte laffe, maar hand in eigen boezem steken, ach dat doen alleen de leken, bij de elite worden alle fouten glad gestreken en met de mantel der liefde bedekt en is men niet goed gebekt, dan komt er een vloerkleed waaronder men alle rotzooi veegt en de beerput leegt. Men drinkt daarna een glas en doet een plas en roept dat alles weer goed was.

Het waren weer maffe dagen, vol politieke en juridische vragen, Winnie Sorgdrager komt weer terug, net als in je slaapkamer die lastige mug, Cocaïne vervangt XTC want we willen zingen, dansen en juichen, dus gaan we massaal maar snuiven, spuiten of slikken, de opvoedkundige tik is uit den boze, dus over 20 jaar zien we nog meer onopgevoede ouders hun verdwaalde kinders lozen bij de logen, omdat ze dingen doen die niet hadden gemogen. Katrina legde een zwerende plek bloot en Nederland inventariseert er lustig op los omdat we nog steeds niets hebben geleerd en we wachten tot de wal het schip heeft gekeerd. De nazomer was om van te genieten, al deed het ergens anders badkuipen tegelijk gieten, de natuur waarschuwt regelmatig, maar de overheden zijn doof en blind en bouwen luchtkastelen in uiterwaarden en op gevaarlijke plekken als ware zij nog kind of gevaarlijke gekken.

Uw Geitenbreier

Deze pagina afdrukken

 

Terug naar boven

Webstats4U - Gratis web site statistieken Eigen homepage website teller Webstats4U - Gratis web site statistieken Eigen homepage website teller Webstats4U - Gratis web site statistieken Eigen homepage website teller